44498314 21 98+

پروژه کلاچای

فروش ویژه واحدهای لوکس در اولین و تنها شهرک ویلایی تمام چوب خاورمیانه

واقع در کلاچای ، استان گیلان

اولین شهرک ویلاهای چوبی ایران در شهر کلاچای استان گیلان توسط گروه بین‌المللی آمیتیس احداث شده است. شهرک ویلاهای چوبی کلاچای به عنوان تنهاترین و اولین شهرک ویلاهای چوبی خاورمیانه و ایران در مساحت یک هکتار بنا شده است. قرار داشتن در بافت توریستی شهر کلاچای و مجاورت با دریا از ویژگی‌ها، مزیت‌ها و جذابیت‌های این شهرک منحصربه‌فرد است.

تعداد ویلاهای این شهرک 19 عدد بوده که در 4 تیپ مختلف ساختمان‌سازی ساخته شده‌اند. مساحت این ویلاها بین 300 تا 500 مترمربع است.

چهار تیپ ویلایی که در شهرک کلاچای قرار دارند از لحاظ معماری و متد ساخت با یکدیگر متفاوت هستند. آب، برق، گاز و تلفن از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای این بناها بوده و سند شش‌دانگ عرصه و عیان نیز هستند. در طراحی معماری این ساختمان‌ها از سبک‌های اسکاتلندی، کانادایی و انگلیسی الهام گرفته شده است. در ضمن محوطه‌سازی ویلاها نیز با نگاهی به باغ‌سازی ژاپنی و اسپانیایی انجام شده است.

واحدهای 500 متری دارای 500 متر زمین محوطه‌سازی شده هستند که زیربنای آن‌ها 230 متر به صورت دوبلکس و 4 خوابه است. این ویلاها با متد کانادایی احداث شده‌اند و دارای استخر اختصاصی، آلاچیق و دو پارکینگ هستند.

مورد بعدی ویلاهایی هستند که به سبک اسکاتلندی ساخت شده و دارای 300 متر زمین بوده و 215 متر بنای دوبلکس 3 خوابه دارند. پارکینگ اختصاصی، آلاچیق و تراس رو به جنگل از دیگر امکانات این تیپ ویلاها است.

دو تیپ دیگر دارای 300 متر زمین بوده که مکان آن‌ها در سمت راست و چپ ابتدای شهرک است. ویلاهای سمت راست 180 متر بنای دوبلکس 3 خوابه دارند و طراحی آن‌ها انگلیسی است. در ضمن محوطه‌سازی آن‌ها ژاپنی و اسپانیایی بوده و دارای آلاچیق، تراس رو به جنگل و پارکینگ اختصاصی هستند.

ویلاهای سمت چپ شهرک نیز دارای 300 متر زمین بوده و سبک ساختمان‌سازی آن‌ها کانادایی است. این ویلاها دوبلکس و دارای 195 مترمربع زیربنا و 3 خوابه هستند و محوطه‌سازی ‌آن نیز اسپانیایی و ژاپنی است. آلاچیق چوبی، تراس رو به دریا و پارکینگ اختصاصی نیز از دیگر امکانات این بناها است.

امکانات دیگر شهرک ویلاهای چوبی کلاچای شامل سرایداری، باغبانی، سیستم اطفای حریق و نگهبانی 24 ساعته است. همچنین ضروری است که بیان کنیم که مقاومت در برابر زلزله تا میزان 10 ریشتر و مقاومت در برابر آتش از مزیت‌های منحصربه‌فرد این ساختمان‌ها است. در ضمن همه ویلاها بیمه 10 ساله از جانب بیمه کارآفرین دارند.

بستن

تصاویر

ویدیوها

کاتالوگ

اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir