44498314 21 98+ phone phone-black
logo

افتخارات

گروه بین‌المللی آمیتیس به واسطه ارائه ویلاها و ساختمان‌های چوبی باکیفیت و ایمن، موفق به اخذ درجات، استانداردها و گواهی‌های تضمین کیفیت داخلی و بین‌المللیِ زیادی شده است که جزو افتخارات مجموعه ما محسوب می‌شود. این افتخارات گواه و تضمینی برای مشتری نیز به حساب می‌آید تا از کیفیت و منحصربه‌فرد بودن خدمات و محصولات آمیتیس اطمینان حاصل کند.

برخی از افتخارات گروه بین‌المللی آمیتیس شامل انواع گواهینامه‌های ایزو، کسب رتبه بین‌المللی سازه‌های چوبی در قاره آسیا، تیمبر فرم اروپا و گواهینامه تکنولوژی وود فرم می‌شود. انواع گواهینامه‌های محاسبات، گواهینامه ایریش اروپا، اسکاتیا، آمریکا و نوا کانادا نیز از دیگر افتخارات بین‌المللی آمیتیس هستند. همچنین تاییدیه‌های سازمان نظام‌مهندسی ایران نیز در کنار گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی تضمینی دیگر بر کیفیت کار ما است.

از آن جایی که آمیتیس همواره در روند اجرای تمامی پروژه‌های خود از مصالح ساختمانی با کیفیتِ پلاس طلایی استفاده می‌کند و تمامی استانداردهای روز دنیا در زمینه‌های فنی و مهندسی را نیز رعایت می‌کند، بیمه کارآفرین در سال 1390 گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان‌های آمیتیس را صادر کرده است. در حال حاضر تمامی ویلاها و ساختمان‌های چوبیِ عرضه شده توسط گروه بین‌المللی آمیتیس با ضمانت‌نامه‌های 5 و 10 ساله‌ی بیمه کارآفرین به مشتریان محترم واگذار می‌شوند.

گروه آمیتیس با ساخت و عرضه‌ی بیش از 60 هزار مترمربع شهرک، ویلا و ساختمان چوبی در داخل کشور و بیش از 80 هزار مترمربع از این سازه‌ها در خارج از کشور، ثابت کرده است که گواهینامه‌ها و افتخارات فراوان داخلی و بین‌المللی را در سایه تلاش برای عرضه محصول باکیفیت دریافت کرده است.

در ضمن لازم به ذکر است که ویلاها و ساختمان‌های چوبی عرضه شده توسط آمیتیس، دو گواهینامه استاندارد از «دبلیو سی دی» آمریکا و «دی آی ان» آلمان را نیز دریافت کرده‌اند که این موارد نیز افتخاری دیگر برای مجموعه آمیتیس محسوب می‌شود.

اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir