44498314 21 98+ phone phone-black
logo

ثبت سفارش

سفارش پروژه در وب‌سایت گروه بین‌المللی آمیتیس بسیار راحت بوده و شما می‌توانید با پر کردن فرمی که در انتهای همین مطلب وجود دارد، به کارشناسان ما امکان این را بدهید که ویلا یا خانه مدنظر شما را برآورد هزینه کرده و همچنین شما را در نوبت ساخت پروژه قرار دهند. از جمله مواردی که در هنگام پر کردن فرم نیاز است که آن‌ها را رعایت کنید باید به درج کردن نام و نام خانوادگی سفارش دهنده پروژه، درج شماره تلفن همراه و درج شماره تلفن ثابت اشاره کرد. بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، در قسمت بعدی، اطلاعات مربوط به سایت محل احداث خانه یا ویلا و اطلاعات مربوط به خانه مورد نظر خود را وارد می‌کنید.

متراژ زمین، متراژ بنا، تعداد طبقات بنا، تعداد اتاق‌، تعداد سرویس‌های بهداشتی و تعداد پارکینگ‌ها را در این مرحله باید در فرم وارد کنید. همچنین در صورتی که تمایل دارید ویلا یا خانه چوبی شما استخر داشته باشد، گزینه استخردار بودن را انتخاب می‌کنید.

بعد از درج کردن این اطلاعات شما می‌توانید در ادامه، فرم دومی که در این صفحه قرار داده شده است را نیز پر کرده و در مورد مصالح مصرفی در خانه یا ویلای خود تصمیم‌گیری نمایید. در این فرم به مواردی مانند انتخاب کابینت، انتخاب نوع عایق حرارتی، انتخاب نوع لوله‌گذاری ‌آب و فاضلاب، انتخاب جنس چهارچوب درها، انتخاب پوشش پشت‌بام خانه یا ویلا، انتخاب درهای ساختمان از نظر ضد سرقت بودن یا نبودن، انتخاب نوع نرده‌ها، انتخاب نوع کف‌پوش‌ها، انتخاب نوع کاشی و سرامیک‌های مورد استفاده در بنا، انتخاب نوع یراق‌آلات از نظر داخلی یا خارجی بودن آن‌ها، انتخاب نوع شیرآلات از نظر خارجی یا داخلی بودن آن‌ها، انتخاب سرویس‌های بهداشتی از نظر داخلی یا خارجی بودن، تعیین این نکته که مبلمان منزل تمام چوب باشد یا نه، انتخاب خارجی یا داخلی بودن تاسیسات الکتریکی، انتخاب چگونگی نورپردازی داخلی ویلا یا خانه، انتخاب نوع پنجره‌ها و انتخاب نوع نمای داخلی بنا، اشاره شده است.

سفارش پروژه ساختمان چوبی خود را هم‌اکنون انجام دهید.

  اطلاعات کلی
  انتخاب متریال  اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir