44498314 21 98+ phone phone-black
logo

دپارتمان تولید

کارشناسان و مهندسان دپارتمان تولیدِ گروه بین‌المللی آمیتیس با بررسی کردن و تحقیق در مورد وجوه مختلف صنعتی‌سازی ساختمان، تمام موارد ایمنی، استاندارد و بهره‌وری را رعایت کرده و با آماده‌سازی و تجهیز کارخانه آمیتیس، چوب‌های مورد استفاده در پروژه‌های شرکت را فرآوری می‌کنند. تیم تولید مجموعه، بخش‌های مختلف یک سازه‌ی چوبی را در کارخانه آماده کرده و سپس آن‌ها را به محل سایت پروژه منتقل می‌کنند و با توجه به موارد از پیش تعیین شده و کدگذاری‌های انجام شده، ساختمان را مونتاژ می‌کنند.

از جمله مزایای در پیش گرفتن چنین روند تولیدی، سرعت بالای انجام پروژه و کوتاه شدن زمانِ تولید تا نصب است. همچنین باید اشاره کرد، با این کار نیازی به ایجاد و تجهیز کارگاه در محل سایت پروژه نبوده و این مهم باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

کارخانه ایجاد شده توسط گروه بین‌المللی آمیتیس دارای واحدهای مختلفی است که این واحدها با انجام اقدامات گوناگون باعث فرآوری بهترِ چوب می‌شوند. برای مثال در واحد خشک‌کنِ این کارخانه، با استفاده از گرما و بخارِ آب، در چوب‌ها اصلاح حرارتی صورت می‌گیرد که این اصلاح حرارتی سبب می‌شود چوب دارای خاصیت نفوذناپذیری و آب‌گریزی شود. در ضمن اصلاح حرارتی موجب تغییر ابعاد چوب نیز نخواهد شد و این امکان را به چوب می‌دهد که در برابر رطوبت تاب بر ندارد.

همچنین اصلاحات حرارتی چوب موجب می‌شود که مواد قندیِ طبیعیِ درون چوب‌ها به منابعی غیر قندی و غیر غذایی تبدیل شوند که این کار از پوسیدگی و تغییر رنگ چوب‌ها جلوگیری می‌کند. عدم تغییر رنگ در نهایت باعث حفظ زیبایی سازه چوبی خواهد شد.

باید دقت داشت که در حالت عادی محیط‌های بیرونی که امکان رسیدن خیسی و رطوبت را به چوب فراهم می‌کنند، مناسب استفاده از مصالح چوبی نیستند؛ اما چوب‌های اصلاح حرارتی که به آن‌ها «ترمو» نیز گفته می‌شود، به دلیل جذب نکردن رطوبت، برای کاربردهایی چون نماهای بیرونی، ساخت ایوان و عرشه و کفپوش، مناسب خواهند بود.

در ضمن دپارتمان تولید، در واحدِ اشباعِ کارخانه، با قرار دادن چوب در داخل استوانه‌ای محصور، مواد شیمیایی را تحت خلا و با فشار به چوب وارد می‌کند تا این چوب‌ها در مقابل حشرات موذی، موریانه و پوسیدگی ناشی از قارچ‌ها ایمن شوند.

اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir