44498314 21 98+ phone phone-black
logo

سوالات متداول

سوالات متداول بخشی از وب‌سایت گروه بین‌المللی آمیتیس است که قصد داریم در آن به برخی از سوالات رایجی که برای مخاطبان و مشتریان ما پیش می‌آید پاسخ دهیم.

با توجه به این‌که ساخت ویلاها، خانه‌ها و سازه‌های چوبی، یک فناوری نو محسوب شده و در کشور ما زمان زیادی نیست که به این کار مبادرت می‌شود، برای بسیاری از افراد ابهاماتی در مورد نحوه ساخت، ایمنی، دوام، مصالح و … این سازه‌ها وجود دارد. با توجه به بازخوردهایی که در طول سالیان گذشته از مشتریان و مخاطبان آمیتیس داشته‌ایم، برخی از پرسش‌هایی که بیشترین تکرار را داشته‌اند را دسته‌بندی کرده‌ایم با لیست کردن این موارد و توضیحاتی در مورد هر کدام، سعی داریم کمک کنیم تا مخاطبان‌مان هر چه زودتر به پاسخ سوال‌های خود برسند. با آمیتیس همراه باشید.

در ادامه برخی از پرسش‌هایی که بسیار پرتکرار هستند را مطرح می‌کنیم و جواب این سوال‌ها را نیز در همین صفحه به استحضار شما مخاطبان گرامی می‌رسانیم.

مزیت ساختمان‌های چوبی چیست؟ این پرسش اولین و پرتکرارترین پرسشی است که از آمیتیس پرسیده می‌شود. عمر سازه‌ها و ویلاهای چوبی چند سال است؟ سوال دیگری است که بسیاری از افراد مطرح می‌کنند.

پرسش رایج بعدی که کارشناسان ما همواره با آن مواجه می‌شوند این است که شرکت آمیتیس در ساخت خانه‌ها و سازه‌های چوبی از چه مصالحی استفاده می‌کند؟

سوال بعدی در مورد مقاومت چوب‌های استفاده شده در بناهای ساخته شده توسط آمیتیس، در برابر باکتری‌ها و قارچ‌ها، است. مقاومت چوب در برابر آتش‌سوزی چگونه است؟ این دو سوال پرسش‌هایی هستند که در مورد مقاومت ویلاها و خانه‌ها بسیار پرسیده می‌شوند.

آیا چوب‌ها قابلیت رنگ شدن دارند یا با همان رنگ طبیعی خودشان در ساخت سازه مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

سازه‌های ساخته شده توسط آمیتیس تا چند طبقه امکان ساخت دارند؟ ساخت یک سازه چه مقدار زمان می‌برد؟ در صورت خرید از مجموعه آمیتیس نحوه پرداخت به چه شکلی است؟ و نحوه محاسبات ساختمان و دستورالعمل ساخت این نوع از سازه‌ها چگونه است، هم از دیگر سوالات متداول از مجموعه ما است. در ادامه پاسخ‌ها را بخوانید.

اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir