44498314 21 98+ phone phone-black
logo

پروژه ها

پروژه‌های اجرا شده توسط گروه بین‌المللی آمیتیس شامل شهرک‌ها، ویلا و خانه‌های چوبی می‌شود که این پروژه‌ها در داخل و خارج از کشور به مرحله اجرا رسیده‌اند. توجه کردن به اطلاعات، تصاویر و ویدئوهای مربوط به این بناها بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا ساختن بناهای چوبی در کشور ما سابقه چندان زیادی نداشته و بسیاری از افراد هنوز با این خانه‌ها و نحوه کارکرد آن‌ها آشنایی ندارند. به همین سبب ما در دو بخش پروژه‌های انجام شده و پروژه‌های در حال اجرا، سعی کرده‌ایم که هر چه بیشتر مخاطبانمان با روند اجرا و ساخت خانه‌های چوبی آشنا کنیم و اطلاعات معتبری را به ایشان ارائه دهیم.

در ضمن توصیه می‌کنیم که افراد علاقه‌مند بعد از آشنایی و دیدن تصاویر پروژه‌های مختلف که توسط آمیتیس به مرحله اجرا رسیده‌اند، به قسمت سوالات متداول رفته و پاسخ بسیاری از پرسش‌های شکل گرفته در ذهن خود را ببینند.

پرسش‌هایی در مورد مواد و مصالح ایمنی ساختمان‌ها، مقاومت آن‌ها در مقابل آتش‌سوزی، زمان اجرا و تحویل، هزینه‌های تمام شده و نحوه تسویه‌حساب با آمیتیس و … از جمله این موارد هستند که بعد از آشنایی با پروژه‌ها، در ذهن مخاطبان شکل خواهند گرفت؛ در بخش سوالات متداول به آن‌ها پاسخ داده‌ایم.

در ضمن شما می‌توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام گروه آمیتیس در شبکه اجتماعی اینستاگرام با برخی دیگر از پروژه‌های در حال اجرا و پروژه‌های اجرا شده‌ توسط ما آشنا شوید. ویدئو‌ها و عکس‌های فعالیت‌های آمیتیس در اینستاگرام و قسمت گالری وب‌سایت اطلاعات تصویری بیشتری را به شما عرضه خواهند کرد.

لازم به ذکر است که تمامی پروژه‌هایی که توسط شرکت آمیتیس اجرا می‌شوند دارای بیمه تضمین کیفیت 5 و 10 ساله از بیمه کارآفرین بوده و استاندارهای (دی آی ان) آلمان و (دبلیو سی دی) آمریکا را دارا هستند. برخوردار بودن از این تضمین‌ها و استانداردها نشانه‌ی کیفیت کار مجموعه ما است.

اطلاعات تماس
  • دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، خیابان پگاه، کوچه دوم، ساختمان آمیتیس
  • دفتر امور قراردادها: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، واحد 746 اداری
  • تلفن: 02144498314 - 02144407302
  • فکس: 02144499243
  • ایمیل: info@amitis.ir